Ежедневно с 9:00 - 18:00

«Фабрика кавових рішень» була заснована у 2013 році. За цей час, компанія стрімко розвинулася і досягла високого професійного рівня.

Ми пропонуємо комплексне рішення для Вашого кавового бізнесу, а саме: професійне кавове обладнання, сервісне обслуговування та високоякісні сорти кави і чаю. Наші зусилля направлені на створення для Вас універсальної кавової концепції, що має на меті підвищення Ваших прибутків та пропозицію смачних кавових напоїв стабільної якості.

Як експерт у кавовому бізнесі, «Фабрика Кавових рішень» працює  з лідерами галузі  – європейськими постачальниками кавомашин та кави. Ексклюзивний дистриб'ютор в Україні німецько-швейцарської компанії Melitta Professional Coffee Solutions GmbH & Co. KG, яка спеціалізується на виробництві професійних повністю автоматичних кавових машин. Офіційні представники німецької компанії WMF, яка виготовляє автоматичні кавомашини та французьких традиційних постових кавомашин Reneka

За час існування компанії було продано майже 800 кавомашин та більш ніж 1 000 000 кг кави; створено власну сервісну мережу по всій Україні, засновано власну Coffee Solutions School та здобуто членство в SCA (Specialty Coffee Association)

​Маючи в своїй структурі Управління якості, персонал якого сертифіковано згідно міжнародних стандартів, компанія ретельно слідкує за якістю кави, яка пропонується клієнтам.

​Злагоджена сервісна служба не лише прийде на допомогу у разі технічних проблем. Завдяки налаштуванню машини та контролю за нею, смак кави завжди відповідає  заявленому стандарту

​Наразі, більш, ніж 50 людей працюють над тим, щоб кава у клієнтів компанії  була смачна та ароматна, а бізнес - прибутковий та безтурботний.

АЗК

Кафе та ресторани

Торгівельні мережі

Кінотеатри та розважальні центри

Офіси

Подпишитесь на наш блог и мастер-классы